
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 700 mV |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Threshold Voltage | 4.8 V |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Accuracy | 2 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Output Type | Open Drain |
Stock: 62
Distributors
pcbx
Unit Price$0.71985
Ext.Price$0.71985
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.71985 | $0.71985 |
| 10 | $0.43089 | $4.30890 |
| 25 | $0.34710 | $8.67750 |
| 50 | $0.30232 | $15.11600 |
| 100 | $0.26332 | $26.33200 |
| 300 | $0.23293 | $69.87900 |
| 500 | $0.20604 | $103.02000 |
| 1000 | $0.18552 | $185.52000 |
| 3000 | $0.15816 | $474.48000 |
| 5000 | $0.13850 | $692.50000 |
